Academic Start
Ваш перший крок до освіти за кордоном.
Ми гарантуємо вступ до 150 університетів
Канади, Великої Британії, США, Європи та Австралії.
Дізнайся як вступити до вузу мрії
Academic Start
Підготовка до вступу
за кордон без відриву від навчання у школі чи університеті.
Авторська методика
підготовки до складання іспиту IELTS для вступу до англомовних ВНЗ світу.
Академічний модуль
програми допоможе адаптуватися до зарубіжних систем освіти.
Персональний консультант
допоможе вибрати спеціальність, країну і ВНЗ за кордоном.
Гарантія зарахування
на бакалаврат і магістратуру в 150 англомовних університетів світу.
Повний супровід
на всіх етапах програми, підготовка пакету документів, візова підтримка!
Програма Academic Start розроблена експертами STUDY.UA спільно з зарубіжними партнерами
20
років успішного досвіду в сфері освіти за кордоном
100
сертифікованих викладачів англійської мови
50
програм на канікулах для школярів за кордоном та в Україні
6
центрів вивчення англійської мови в Києві та Одесі
1500
студентів навчаються за програмами STUDY.UA
СТРУКТУРА КУРСУ

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Підготовка до складання міжнародного іспиту IELTS Academic - основна вимога для вступу до ВНЗ за кордоном. Для гарантованого зарахування необхідно володіти англійською мовою на високому рівні і підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом.
Після проходження курсу студенти отримають можливість безкоштовно скласти пробний іспит IELTS і отримати результати та рекомендації ще до того, як почнеться складання іспиту в реальних умовах.

АКАДЕМІЧНИЙ МОДУЛЬ

Обов'язковий курс, який готує студентів до подальшого навчання за кордоном і адаптує до високих стандартів закордонної освіти. В рамках цього курсу студенти отримають рекомендації та практичні поради, які підвищать ефективність навчання англійською мовою за кордоном, а також студенти застосують отримані знання під час роботи над проектами.

ПРОФЕСIЙНА ОРIентацIя

Учасникам курсу, які вагаються з вибором спеціальності, куратори програми Academic Start запропонують пройти тест на професійну орієнтацію. Ціль тесту - визначити сфери інтересів студентів, а також їх особисті та професійні особливості. На основі отриманих результатів буде складено список найбільш підходящих професій.

ВСТУП ДО ЗАРУБІЖНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Фінальний етап курсу - індивідуальний підбір спеціальностей та університетів, а також підготовка необхідного пакету документів для вступу у ВНЗ.
За умови успішного закінчення програми ACADEMIC START студенти гарантовано зараховуються в англомовні ВНЗ світу, з якими компанія STUDY.UA уклала відповідні договори про співпрацю. А це 150 університетів і коледжів Канади, США, Великої Британії, Австралії та країн Європи! Ви отримаєте сертифікат про зарахування до обраного ВНЗ за кордоном ще під час навчання в Україні

Викладачі
Університети-партнери програми ACADEMIC START
За 20 років роботи, компанія STUDY.UA налагодила успішну співпрацю з університетами Великої Британії, Канади, США, Європи та Австралії.

Іноземні партнери довіряють нам самостійно проводити попередній відбір, тестування та зарахування студентів на програми бакалаврату, магістратури та післядипломної освіти.
Якщо ви хочете отримати повний і актуальний список університетів-партнерів програми Academic Start, вкажіть номер на який ми Вам відправимо посилання
Формат навчання
Формат навчання
Заняття в рамках програми проходять за графіком, який дозволяє школярам і студентам поєднати підготовку з навчанням в українських школах і університетах. Наш курс допоможе адаптуватися до зарубіжних освітніх стандартів і з першого дня навчання сфокусуватися не на стресі, а на здобутті нових знань.
Онлайн-навчання
Програма Academic Start успішно зарекомендувала себе в офлайні - випускники курсу вже навчаються в університетах за кордоном. Ми вирішили не обмежуватися Києвом і Одесою, тому запускаємо онлайн-версію програми Academic Start. Тепер у всієї країни є можливість підготуватися до навчання і гарантовано вступити в один з 150-ти ВНЗ за кордоном! Для студентів курсу розроблена спеціальна онлайн-платформа, яка дозволяє спілкуватися з викладачами, а також забезпечує постійний доступ до матеріалів курсу, особистого плану роботи і завдань.
Подати заявку
Оффлайн-навчання
Для мешканців Києва та Одеси є можливість навчатися оффлайн за програмою Academic Start. Ми відкрили 6 сучасних центрів підготовки до навчання за кордоном - STUDY ACADEMY. Преміум-школи знаходяться в елітних житлових комплексах Києва та в центрі Одеси. Серед переваг даного формату: регулярне спілкування з носіями мови з Англії, США та Канади, зручний контроль успішності для батьків, можливість приймати участь в освітніх заходах STUDY ACADEMY і спілкуватися з одногрупниками.
Подати заявку
Вартість навчання
Вартість програми Academic Start залежить від початкового рівня підготовки студента і визначається за результатами безкоштовного тестування.
Що входить в комплексну вартість програми?
 • Програма підготовки до складання іспиту IELTS
 • Академічний модуль підготовки до навчання за кордоном
 • Професійна орієнтація
 • Консультації та підбір навчального закладу за кордоном
 • Допомога в підготовці пакету документів для зарахування до обраного ВНЗ
 • Супровід під час процесу оформлення візи
 • Допомога в організації поїздки за кордон
 • Супровід під час навчання за кордоном.
Бажаєте розпочати участь у програмі?
Заповніть форму реєстрації та отримайте посилання на тест.
Відповіді на запитання

Коли починається курс?

Важлива перевага програми Academic Start Online - гнучкість. Ви можете почати навчання в будь-який момент, коли вам зручно. Для цього пройдіть тестування рівня англійської мови, після чого наш менеджер зв'яжеться з вами для складання індивідуального графіка занять і плану навчання.

ЩО ТАКЕ "ГАРАНТІЯ ЗАРАХУВАННЯ"?

За 20 років роботи, компанія STUDY.UA налагодила успішну співпрацю з навчальними закладами Великої Британії, США, Канади, Європейського Союзу та Австралії. Іноземні партнери довіряють нам самостійно проводити попередній відбір, тестування та зарахування студентів на програми бакалаврату, магістратури та післядипломної освіти.
При успішному проходженні програми Academic Start ми гарантуємо зарахування в будь-який з 150 університетів і коледжів в 10 країнах світу, з якими наша компанія має відповідні договори про співпрацю.

Чи підходить мені ця програма?

Вам підходить ця програма, якщо:
• ви навчаєтесь у 10 або 11 класі, і плануєте вступати на програму бакалаврату за кордоном;
• ви навчаєтесь на 2, 3, 4 або 5 курсі університету, і хочете продовжити навчання на програмі магістратури; • ви хочете змінити профіль навчання і отримати другу вищу освіту; • ви вже закінчили університет і хочете навчатися за кордоном.
Знайшли себе в цьому списку і хочете брати участь у програмі? Вперед до мрії

Чи можете ви мені допомогти вибрати університет і спеціальність?

Не знаєте, ким хочете стати? Не можете визначитися з вибором країни, ВНЗ і спеціальності для отримання вищої освіти? Ми вам допоможемо! Куратори програми Academic Start Online запропонують вам пройти тест на професійну орієнтацію. Тестування проводиться психологом в форматі скайп-інтерв'ю. На основі результатів тестування буде складено перелік відповідних для вас професій.
Персональний освітній консультант на основі ваших уподобань і рекомендацій психолога допоможе вам визначитись зі спеціальністю, країною і навчальним закладом, а також допоможе підготувати документи, необхідні для зарахування до університету і отримання студентської візи.

Контакти
Ми знаходимося в Києві та Одесі
 • Київ
  ЖК «Новопечерські Липки»
  вул. Драгомирова, 18
  Дружби народів
 • Одеса
  ЖК «Капiтан»
  вул. Базарна, 5\3
Форма регистрации